O nás

Společnost AZCON 13 Klášterec n/O,s.r.o. vznikla v roce 1996 jako 13. dceřinná společnost mateřské společnosti AZCON CZ a.s. s cílem maximálně uspokojit potřeby a nároky začínajících podnikatelů  od prvotního poradenství, podnikatelských záměrů, přes vedení účetnictví, mezd, daňového poradenství a auditu, k možnosti využití podnikatelských úvěrů finančních institutů, které smluvně spolupracovaly s mateřskou společností AZCON CZ a.s.

 

Dále bylo cílem společnosti nabízet účetní software Winstrom a Pohoda svým klientům a zajišťovat propagaci a prodej těchto účetních programů, včetně školení a prezentace ve školách.

Od tohoto ideálního záměru po pěti letech sešlo, neboť součinnost mezi mateřskou a dceřinnou společností nefungovala podle očekávání. Od roku 2001 se činnost naší společnosti soustředila především na vedení účetnictví a zpracování mezd.

 

Naše klientela je vesměs stálá, jedná se o drobné a střední podnikatele, příspěvkové organizace a ve většině případech jsou našimi zákazníky od vzniku naší společnosti.

Snažíme se, byť to může znít jako klišé, přesvědčit a vést naše klienty k tomu, aby jejich účetnictví bylo správné, úplné, průkazné, srozumitelné, přehledné a zobrazovalo věrný a skutečný obraz jejich podnikání.